شیک ترین مدل شومیز اسپرت

شومیز اسپرت تاحالا تاریخچه شومیز رو بررسی کردی و میدونی کجی میپوشیدنش ؟ شومیز در قرون وسطی تو اروپا رواج داشته و خانمها ازش به عنوان بلوزی مجلسی و بلند استفاده می کردند و شاید باورتون نشه اما مردان هم آن را با شلوار ست میکردند البته در در دهه ۱۸۳۰ شومیزها سرآستین هایی تا بخ آرنج داشتند و به عنوان زیر پیراهنی هم استفاده می شدند.

تا اواخر قرن ۱۸ از شومیز مجلسی با همین عنوان استفاه می کردند و چون زیر لباس استفاده می کردند و مستقی با بدن در تماس بوده و بوی بدن را جذب میکرده، پس همیشه آن را شستشو می دادند و شومیز ها بسیار پرکاربر بوده اند. البته در حال حاضر هم با گذشت این همه زمان نیز آز شومیز اسپرت می توان برای همه مهمانی های مچلسی ودور همی های خودمونی و یا خاص استفاده کرد شومیز لباسی کاملا پوشیده و برای بانوان ایرانی که دنبال لباسی پشیده و محجب بسیار مناسب می باشند چرا که با تمامی سلایق بانوان ایران تطابق دارد.

مدل شومیز دخترانه جدید

شومیز اسپرت دخترانه

مدلهای شیک شومیز اسپرت دخترانه با تنوع بالایی در سایت جزیره در حال عرضه هشستند و افتخار این رو داریم با بهترین کیفیت بیشترین مشتریان راضی و خوش تیپ رو داریم. تنوع بالا در رنگبندی و طرحهای مختلف هم جزو مزایای کارهای ما هم میشه البته برای اون دسته از دختر خانم های خوش سلیقه مثل تارا عزیزمون که در تصویر هم می بینید بهترین مدل شومیزهامون رو در این بخش واستون گذاشتیم که ازتون دعوت میکنیم حتما در ادامه همراه ما باشید برای دیدن بهترین نمونه کارهای شومیز بزن رو عکی که دیدنی هستند.

مدل شومیز اسپرت زنانه

شومیز اسپرت زنانه

مدلهای شیک با توجه به تجربه چندین ساله ما در زیمنه شومیز اسپرت زنانه اگر تعریفی ساده ازش داشته باشیم البته از نظر مشتریانی که تا الان داشتیم. بیشتر به مدلهایی که هم قابلیت استفاده برای خونه رو دارند و یا برای مهمونی های دورهمی و خودمونی هستن گفته میشن که بیشتر با اشکال رنگارنگ و طرح های ساده و گلدار کار شده باشند. رنگبندی و تنوع این مدل  از شومیز ها باعث میشه دستتون برای انتخاب باز باشه بهتون پیشنهاد میکنیم دیدن این مدل ها رو از دست ندین و رو عکس بزنید که بقیه مدلهای جدیدمنون رو ببینید.

مدل شومیز اسپرت مجلسی

شومیز اسپرت مجلسی

شاید برعکس اسمی که داره بگی چطور میشه یه مدل هم مجلسی باشه هم اسپرت از نظر یک خانم تعریف این مدل ها بیشتر یعنی ترکیب کردنشون. ترکیبی از لباس ها که میتونه قابلیت پوشیدن در هر محیطی رو داشته باشه و بیشتر مثل عصای دست همراهت باشه تا شیکپوش تر باشی. این سری از مدل هامون هم دقیقا همین تعریف رو دارن برای دسن مدلهایی که کمتر جایی دیده شدن دعوتتون میکنم حتما ادامه این مطلب از مجله جزیره رو از دست ندین و رو تصویر بزنید و به ادامه مطلب تشریف ببرید.

شومیز اسپرت شیک​

شومیز اسپرت شیک

مدلهای شیک

شومیز اسپرت سفید​

شومیز اسپرت سفید

مدلهای شیک

شومیز اسپرت بلند​

شومیز اسپرت بلند

مدلهای شیک

هرچند با گذشت زنان و وجود طراحان باسلیقه تغییرات بزرگی در این لباس شیک و پیک بووجود امده و کی ا زاهمین تغییرات هم خارج شدن این نوع شومیز از حالت رسمی و رسیدن به استایلی شیک و خودمونی مناسب انواع محیط و مراسم است یعنی شومیز اسپرت که با دیدنش هر خانمی مشتاق پوشیدن ان میشود زیرا چهره را از انچه که هست شاداب تر نشان میدهد و البته سن خانم ها را هم همینطور کمتر نشان میدهد. ما در این بخش از سایت جزیره فیروزی نیز با شما همراه خواهیم بود با معرفی بهترین مدل و شیک ترین آنها تا انتخابی بهتر و خریدی ساده را همراه با ما در جزیره فیروزی تجربه نمایید.