مدل شومیز زنانه شیک

فروش شومیز مجلسی 10 مدل جدید

شومیز جدید کوتاه

فروش شومیز مجلسی 10 مدل جدید

فروش شومیز مجلسی 10 مدل جدید : شومیزهای مجلسی از اون دسته لباسهایی هستند که هر خانمی چند مدل از اونها رو داخل کمد لباسش داره مخصوصا مشتریان قدیمی سایت جزیره فیروزی چرا که یکی از بهترین انتخابها برای مجالس و مهمانی ها به شمار میاد میتونید به راحتی یک مدل شومیز با رنگهای ملایم و پاستیلی انتخاب کنید و برای بیشتر دورهمی ها بپوشید . شومیز ها معمولا مدلهایی ازاد و کشاد دارند که همین امر سبب شده لباسی خنک و راحت برای فصل بهار و تابستان باشه که میتونید زیر مانتو هم استفاده کنید.

شومیز مدل یقه مردانه

شومیز شیک مدل یقه مردانه

میتونید مدلهایی از شومیز رو انتخاب کنید که استین های مدل دار و پفی داشته باشند که مدلهایی مجلسی هستند و مخصوص برای مهمانی و پوشیدن و ست کردن با دامن و یا شلوارهای پارچه ای هستند . شومیز های جلسی همیشه طرفدارهای خاص خودشو داشته که در طرح و رنگهای مختلف با جنس پارچه های ختلفی در بازار موجود هستند .

شومیز استین پفی

مدل شومیز استین پفی

اگه دنبال تغییر رویه پوششتون هستید بهتون پیشهاد میدم حتما شومیز رو امتحان کنید یک شومیز مجلسی شیک رو با یک شلوار راسته ست کنید میتونید از شومیز های طرحدار هم استفاده کنید که جذابیت خاص خودشون رو دارند شومیز مجلسی های موجود در سایت فیروزی بیشتر مدلهایی ازاد دارند که امروزه انتخاب بیشتر خانمهاست از این مدلها میتونید استفاده های متفاوتی داشته باشید میتونید همراه یک دامن کوتاه ست بزنید که بسیار هم جذاب و زیبا میشه . یکی از رایج ترین نوع پارچه ای که برای دوخت شومیز مورد استفاده قرار می گیره، پارچه های حریر هستند.

شومیز مجلسی کوتاه

مدل شومیز مجلسی کوتاه

 

شومیز یقه بسته

مدل شومیز یقه بسته

رنگ های کم رنگ جزء رنگ های موردپسند بانوان محسوب می شود که غالبا در دوخت شومیزهای حریر بسیار استفاده میشه. ست کردن شومیزهای حریر با دامن یا شلوار  جزو ترکیب های متداولی است که در میان بانوان بسیار دیده میشه . سعی کنید همیشه استایلهای مختفی رو امتحان کنید لازم نیست همیشه اسپورت باشید گاهی باید برای مجالس و مهمانی ها هم مدلهای مجلسی رو امتحان کنید .

شومیز مجلسی رنگی

مدل شومیز مجلسی رنگی و شیک

 

شومیز مجلسی توری

مدل شومیز مجلسی توری

 

مدل شومیز طرحدار

مدل شومیز طرحدار و جدید

 

شومیز مجلسی جدید

مدل شومیز مجلسی جدید دخترانه

 

شومیز مجلسی توری

مدل شومیز مجلسی توری و شیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.