فروش عمده لباس زنانه ارزان قیمت

فروش عمده لباس زنانه ارزان قیمت : یکی از روزهای اولیه تاسیس فروشگاه اینترنتی لباس ارزان ترک جزیره فیروزی بود که داشتم به این فکر میکردم چطور میشه اجناسی که با این همه کیفیت در پارچه و دوخت رو داریم به مشتریانمون در پوشاک جزیره فیروزی عرضه میکنیم همه نظرشون رو صادقانه بهمون ارجاع بدن تا بتونیم بازخورد کارهامون اعم از لباس مجلسی ترک ، دامن حریر ، شومیز زنانه و انواع لباس ترک اصلی که خدمتشون ارسال میکنیم ببینیم. پیش خودم گفتم چه خوبه بخشی از نظرات منعکس شده در پیج فروشگاه پوشاک ترک اینستاگرام جزیره فیروزی رو با سبک خوش رنگ و لعاب بزاریم تا کسایی که بهمون از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی که داریم مراجعه می کنند بتونن راحت نظرات دیگران رو بررسی کنند و بهتر بتونن برای خرید پوشاک ترک تصمصیم بگیرن .

از شما دوست عزیزی که الان در این بخش از سایت جزیره فیروزی ما قرار دارید هم تقاضا داریم که محصولات ما رو در بخش های مختلف دارید بررسی میکنید و تصاویرشون رو می بینید حتما نظر خودتون رو کامنت همون محصول یا همین بخش واسمون بفرستید تا بهتر بتونیم با نظرات خوب شما کارهای جدید رو بر اساس تقاضای شما عزیزان به موجودی کارهای خوب عمده  لباس جزیره فیروزی اضافه کنید. حتی خیلی از موارد ریز کار های یک لباس زنانه ارزان و یا شومیز رو وقتی می بینید خوشتون میاد کافیه یک عکس واضح ازش بگیرید و واسمون ارسال بفرمایید تا بتونیم در خرید های جدیدمون مد نظر قرار بدیم و بزودی خبرش رو به شما هم اطلاع بدیم. از اینکه ببینیم شما در بخش های مختلف سایت ما فعالیت صمیمی و خودمانی دارید از ته دل خوشحال خواهیم بود.

شومیز مجلسی مدل آستین شکوفه دار

185,000 تومان

شومیز مجلسی مدل زنانه شطرنجی کراواتی

175,000 تومان

شومیز مجلسی مدل دخترانه جدید

185,000 تومان

دامن مجلسی ترکیه مدل کار شده

155,000 تومان

شومیز مجلسی مدل یقه پاپیون دار

185,000 تومان

شومیز مجلسی زنانه سایز بزرگ ترک

185,000 تومان

شومیز مجلسی مدل آستین پله ای ترکیه

185,000 تومان

شومیز مجلسی مدل زنانه کراواتی یقه هفت

185,000 تومان

شومیز مجلسی مدل ترک کراواتی کد 1448

175,000 تومان

شومیز مجلسی زنانه مدل جدید زیپ دار کد 1441

175,000 تومان

تونیک مخمل زنانه جدید بلند 1414

255,000 تومان

کت دو تیکه دوپی اس دخترانه کد 1415

189,000 تومان

رضایتمندی مشتریان پوشاک جزیره فیروزی

در ادامه هم میتونید تعدادی از نظرات عزیزان که تشریف آوردن چه به صورت حضوری از پوشاک ترک جزیره خرید داشتن و یا از طریق رسانه های دیگه ما در کانال تلگرام پوشاک و یا پیج اینستاگرام از ما خرید کردند رو واستون به اشتراک می زاریم. از بانوانی که برای ارسال فایل های صوتی خودشون به ما مراجعه کردن و نظرات خوبشون رو با ما به اشتراک گذاشتن صمسمانه تشکر میکنیم. به احترام همین حس خوب شما بزودی در همین بخش با مشارکت گرم شما و ارسال نظرات در همین بخش قرعه کشی از میان کامنت هایی که گذاشته میشه بعد از خرید و ارسال نظرات دربراه محصولات و پوشاک ترک خریداری شده تعدادی رو انتخاب میکنم و هدایایی هم هرچند ناقابل تقدیم حضورتون ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

رضایت مشتریان جزیره فیروزی