مدل شومیز بلند

10 شومیز زنانه با استایل خاص و لاکچری

شومیز مجلسی بلند زنانه

در این بخش از سایت جزیره فیروزی سری جدید امسال ، انواع مدلهای مدل شومیز بلند ۲۰۲۱ زنانه و دخترانه برای شما خانمهای شیکپوش قرار داده ایم. این مدلها از میان تعداد زیادی از برترین و محبوب ترین شومیز انتخاب شده اند و سعی شده تا شیکترین ها برای شما خانمها تهیه شوند. در بین آنها انواع مختلف شومیز دخترانه و زنانه شیک قرار داده شده است تا بتوانیم نظر سلایق مختلف را جلب کنیم.

هرچند با وجود تنوع کثیری از طرحهای مختلف شومیز مجلسی در جزیره خرید جزو ساده ترین کار ها برای شما عزیزان خواهد بود و البته شما در این سایت معتبر میتوانید خریدی متفاوت را تجربه کنید. اگر برای بار اول به این وبسایت مراجعه میفرمایید می توانید با دیدن ویدئو های تنخور در اینستاگرام جزیره زیباترین طرحها را از آن خود کنید و کمد لباسی رنگین تر از قبل را داشته باشید.

شومیز مجلسی بلند

شومیز با بهترین قیمت

مدلهای ما دارای جنس بسیار متفاوت با برند معتبر ترکیه ای می باشند و برای فصلهای مختلف بهار و تابستان بسیار مناسب هستند. در طراحی شومیزها اغلب از پارچه ویژه و پرطردار حریر استفاده شده استد.

به همین دلیل در این بخش برای شما بانوان تعدادی از انواع شومیز را قرار داده ایم. مدلهای شومیز 1400 در اینستاگرام جزیره هم به بصورت عکس هم بصورت ویدئویی و تنخور میتوانید ببینید.

شما می توانید با جستجو در پیج فعال ما و وقت گذاشتن کافی برای دیدن مدلهای شومیز اینستا را پیدا کنید. ابیته ما هم برای اینکه شما ساده تر بتویانید به همه این مدلها دسترسی داشته باشید شیکترین مدلهای شومیز ۲۰۲۱ در اینستا را برای شما در این بخش آماده کرده ایم.

شومیز مجلسی بلند شیک