مدل شومیز بلند

17 مدل لاکچری شومیز با قد بلند ویزه سال 2021

شومیز حریر و شیک مدل جدید

17 مدل شومیز قد بلند سال 2021

بدون شک شما هم می دانید یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین مدل لباس زنانه بین خانم ها انواع شومیزهای شیکی هستند که تنوع بالا ، شیک بودن ، خاص بودن و مدل شومیز بلند های لاکچری این پوشیدنی دوست داشتنی باعث شده همه خانم ها ساده بتوانند آنرا انتخاب و خریداری نمایند.

مثلا در یک محیط دوستانه و دورهمی یا در یک محیط معمولی و در مجالس و یا حتی در محیط های تقریبا رسمی هم یه شومیز مجلسی قابل پوشیدن هستند. 

شومیز قد بلند

حتی یک شومیز قد بلند در شرایط حال حاضر بهترین انتخاب برای روزمرگی های شماست که حتی با یکبار دیدن خودتان در آینه منزل حتی برای یک ثانیه هم که شده حس خانه ماندن به فکر شما خطور پیدا نکند.

چون با دیدن زیبایی خاص این مدلهایی قد بلند که در عکس های پایین هم مشاهده می فرمایید کافیه یکبار خودتان را در تصور کنید که آن را پوشیده باشید قطعا به حس خوب و عالی در مهمانی نیمه رسمی یا دوستانه فکر می کنید حتما امتحان کنید.

کالکشن جدید شومیز  زنانه شیک 2021

مدل شومیز مجلسی

شومیز ترک با قیمت مناسب

شومیز مدل بلوز مجلسی

شومیز مدل بلوز پولک دار

 

مدل شومیز مجلسی شیک

شومیز قد بلند شیک با آستین طرح دار

 

شومیز مجلسی ترک بلند

شومیز ترک با یقه گرد و آستین کوتاه

 

مطلب پیشنهادی

20 مدل شومیز ترک که از بهترین های جزیره هستن رو بصورت تصاویر براتون آماده کردیم حتما ببینید. بیشتر مدلهایی که تو این بخش می بینید توری و جنس لطیف حریر و ساتن از برندهای معتبر ترکیه هستند.

برای دیدن این مدلهای کافیه رو تصویر کلیک کنید و برای انتخاب نهایی هر محصول هم میتنوید با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید.

شومیز زنانه شیک 1400

این روزها با این شرایطی که وجود داره مخصوصا کرونا و با احتیاط وارد بازار شدن شما هم حتما از خودتون می پرسید مدل جدید دخترانه یا مدل جدید شومیز حریر ترک رو از کجا باید بخریم و یا با چی ست کنیم شیک تر می شود؟

برای رسیدن به جواب سوال اول شما قطعا با انگشت گذاشتن روی هرکدام از مواردی که در عکس های این برگه مشاهده می کنید کافیه برای خرید از جزیره اقدام و با بهترین قیمت سفارشتون رو ثبت کند تا ما بعنوان فروشگاهی با سابقه 16 ساله در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرسی که دوست دارید بفرستیم. البته این بخش بزودی مدل های جدید تری هم قرار خواهیم داد و بروزرسانی می شود.

مدل شومیز دخترانه شیک

مدل شومیز دخترانه با سر آستین گیپوری و یقه توری

شومیز مدل بلوز حریر

مدل بلوز حریر با یقه گرد و جنس حریر ترک

شومیز مجلسی مدل شومیز دخترانه

شومیز مدل دخترانه با تخفیف ویژه

ژورنال شومیز حریر

ژورنال شومیز حریر با قیمت ارزان و جنس ترک

شومیز مجلسی مدل بلوز گیپور

شومیز مدل بلوز گیپور