مدل شومیز بلند

20 مدل شومیز زنانه اینستاگرام با طرح جدید

شومیز جدید اینستاگرامی

مدل جدید شومیز مجلسی زنانه و با کلاس چه مدلی است؟

 مدل شومیز مجلسی زنانه زیبا و با کلاس امروز در سراسر کشور با یک جست وجو در اینترنت یافت می ‌شود  و شما می توانید به تناسب سلیقه یک مدل را انتخاب کنید. اما اگر به گذشته برگردیم و ویژگی ‌های این لباس را بررسی کنیم خواهیم فهمید که چیزی به نام مدل شومیز بلند زنانه وجود نداشته است. در ابتدا لباس هایی با آستین های گشاد و راستا بوده است که دهقانان و… استفاده میکردند و چند پیراهن که   در لباس های رسمی و مجلسی در زنان وجود داشت.

مدل شومیز مجلسی شیک پلاس سایز

مدل شومیز مجلسی شیک پلاس سایز با قیمت ارزان

 

مدل شومیز مجلسی جدید جلوبسته

مدل شومیز جدید جلوبسته و ارزان

 

مدل شومیز سایز بزرگ یقه هفت

مدل شومیز سایز بزرگ یقه هفت با قیمت ارزان

مطلب پیشنهادی

21 مدل شومیز پلاس سایز زنانه در رنگ های مختلف خاص و طرحهای کمیاب ترکیه که برای هر مهمانی و حتی بعنوان شیک ترین پوشش زنانه خود بپوشید را از این مطلب میتوانید مشاهده بفرمایید.

 
شومیز مجلسی آستین توری

شومیز آستین توری با قیمت ارزان در جزیره فیروزی

خبری از مدل شومیز زنانه زیبا  نبود و  لباس های ساده سرهمی و یکدست می پوشیدند و باعث می ‌شد آنها مانند دهقانان روستاییان و …. باشند. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی لباس ها به صورت لباس های شاعرانه  و عاشقانه در با آستین های پفی و چین دار کمر شانه های گشاد یا  در کمر تنگ شده  استفاده شدند که  بسیار زیبا که درخور و قابل ملاحظه بودند. اما در امروزه مدل شومیز زنانه با کلاس  آنقدر خانواده های زیادی دارد که شما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید و از کدام یک در چه صورتی  استفاده کنید.

مدل شومیز جدید رنگ سبز

شومیز زنانه شیک به رنگ سبز

شومیز مجلسی زنانه سبزآبی

شومیز جدید زنانه سبزآبی

شومیز جدید زنانه کرم گلدار

شومیز جدید زنانه کرم گلدار

مدل شومیز دخترانه جدید

مدل شومیز دخترانه جدید با رنگ قرمز

مدل جدید شومیز مجلسی

مدل جدید شومیز مشکی قیمت ارزان

 

مطلب پیشنهادی

23 مدل شومیز برند ترک جزو شیک ترین ها که هر خانم شیک پسندی را جلب خواهد کرد در این بخش از مدلهای جزیره برای شما قرا دادیم. 

در رنگهای مختلف مشکی ، توسی ،زرشکی ، عنابی ، شکلاتی و شیکترین طرحها مخصوص انواع مهمانی های دوستانه هر خانم شیکپوش در این بخش قرا داده شده است.

چگونه یک شومیز زیبا انتخاب کنیم

انتخاب شومیز زنانه حریر بسیار راحت می باشد. شما با توجه به مراسم و یا مکانی که قصد استفاده از آن را دارید می توان یک مدل شومیز مجلسی زنانه با طرح زیبا و فاخر را انتخاب کرده و استفاده نمایید. لباس های رسمی عموما پوشیده تر هستند و لباس های مجلسی عمدتا حریر بوده و قسمت هایی از بدن نمایان است. در واقع بهترین مدل مدلی است که اندام شما را زیبا و بدون ایراد نشان دهد.

آستین توری مدل شومیز مشکی

آستین توری مدل شومیز مشکی در سایت جزیره بانه

شومیز مدل آستین توری

شومیز مدل آستین توری خرید از بانه

مدل شومیز جدید نخی

خرید مدل شومیز جدید نخی از بانه

مدل شومیز توری مشکی

مدل شومیز توری مشکی و زیبا

جنس لباس زنانه چیست؟

مدل های لباسهای زنانه بدلیل اینکه جنس لطیف و نرمی دارند از جنس پارچه های  نخی و ابریشمی تهیه میشوند. امروز جنس کتان، استرج و همچنین جنس های  دیگر مانند پلی استر در صنعت طراحی و تهیه لباس شرکت کرده و مدل ها و طرح های زیبایی را پدید می آورند. خوشبختانه امروزه با گذر زمان رنگ و طرح جدیدی نیز به لباس های زنانه اضافه شده است و شما می توانید  تنوع شومیز زنانه ترک را با توجه به رنگ و همچنین طرح دلخواه خودتان انتخاب کنید. در گذشته تنها شما می توانستید یک رنگ را انتخاب کنید یا خودتان لباس ها را رنگ کنید. اما خوشبختانه با پیشرفت صنعت نساجی  لباس ها در رنگ های گوناگون، طرح های گوناگون با مدل های متفاوتی تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرد در ادامه برای شما چند شومیز زنانه با کلاس  را نشان می دهیم  که می توانید به راحتی تهیه کرده و استفاده نمایید.

خرید اینترنتی مدل جدید شومیز زنانه

خرید لباس ها امروزه به قدری راحت شده است که شما با فشردن تنها یک دکمه میتوانید در بین انواع شومیز  انتخاب و خرید کنید. امروز خرید های اینترنتی کار شما را راحت و آسوده کرده  و با زدن یک دکمه می توانید لباس مورد نظر و یا طرح مورد نظر خود را بررسی کرده و جنس ان را تشخیص داده و با توجه به توضیحاتی که فروشنده از روی صداقت برای شما بیان کرده است طرح و سایز مناسب خودتان را انتخاب و خرید نمایید. خوشبختانه  اپلیکیشن ها و سایت های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می‌ دهند که قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید ارزان ترین جنس را انتخاب کرده و خرید کنید به عنوان مثال امروز در یک فروشگاه اینترنتی کمترین قیمتی که یک شومیز زنانه زیبا داشت حدود ۳۰ هزار تومان بود که با توجه به جنس نخی و طرح بسیار زیبایی آن  که بسیار جذاب و عالی بود  قیمت ارزان برای خرید اینترنتی به حساب می آمد.

مدل شومیز دخترانه آستین پفی

مدل شومیز دخترانه و آستین پفی

مدل شومیز چاپی و طرحدار

مدل شومیز چاپی و طرحدار زنانه و دخترانه

مدل شومیز سبز طرحدار دخترانه

مدل شومیز سبز طرحدار دخترانه خیلی شیک

مدل شومیز مجلسی چاپی

مدل شومیز چاپی فوق العاده شیک

هنگام خرید اینترنتی مدل جدید شومیز ارزان شما نباید فراموش کنید از سایت های معتبری که امروزه معرفی شده اند   مانند دیجی کالا خرید کنید و همچنین در سایر سایت ها باید بسیار دقت کنید که در دام   کلاهبرداران اینترنتی نیافتید. اگر بار اولی است که از یک سایت خرید میکنید   رمز کارت خود را به یکباره وارد نکنید. لطفاً قبل از آن نماد اعتماد الکترونیک شرکت مراجعه کرده و ببینید آیا دارای مجوز فروش می باشند یا خیر. همچنین برای جلوگیری از خسارت پیدا کردن رمز های خود و شماره کارت خود را با  یک عدد  اشتباه وارد کنید اگر صفحه وارد صفحه پرداخت شد  سایت کلاه بردار بوده و تقلبی می باشد اما اگر به شما اعلام کرد که رمز کارت شماره کارت شما اشتباه می باشد اکنون شما می توانید کار خرید خود را ادامه دهید.

مدل جدید شومیز جلو بسته

مدل جدید شومیز جلو بسته در بانه

مدل جدید شومیز کراوات دار

مدل جدید شومیز کراوات دار و خیلی شیک

عکس شومیز مجلسی گلدار صورتی

عکس شومیز مجلسی گلدار صورتی در جزیره بانه

مدل شومیز مجلسی گلدار هلویی

مدل شومیز گلدار هلویی با قیمت ارزان