مدل شومیز بلند

23 شومیز شیک برند معتبر ترک

شومیز مجلسی بلند شیک

23 شومیز زنانه و دخترانه

بصورت خاص دراین روزهای یعنی فصل گرم تاستانی رنگ های صورتی و زرد و توسی و یا روشن تر تو مایه های هلویی رنگ و لعاب خاصی به اسبک پوشش شما خواهد داد.البته پوشیدن این مدل شومیز بلند و خاص حس بیرون رفتن را برای شما هم بیشتر میکند مخصوصا اگر شغل ثابت هم داشته باشید که هیچ چیزی جای سبک عالی و خاص به خودتان را نمیگیرد.

البته یکی از موردهایی که باید در انتخاب شومیز مجلسی باید در نظر داشته باشید جنس پارچه ی آن است که خوشبختانه جنس شومیز در جزیره فیروزی جواب پس داده و جزو بهترین ها به حساب می آید.

شومیز زنانه

شومیز زنانه در طرحهای جدید

مطلب پیشنهادی

20 شومیز زنانه اینستاگرامی که در شبکه های اجتماعی مخصوص اینستاگرام گذاشتیم و همه خانم ها دوستش داشتن رو در این بخش برای شما بانوان ایرانی قرار دادیم.

قطعا چون جزو انتخاب های برتر شما هم بوده به همین ترتیب در این بخش هم دیدن آنها با سایز و رنگبندی موجود برای شما خالی از لطف نیست.

انواع شومیز شیک ترک

شاید شما هم مثل من به این فکر کنید که قصد خرید یک شومیز را هم داشته باشید بیشتر به پوشش این روزهای خودتان در این فصل فکر میکنید تا انتخاب بجایی را انجام دهید. یعنی اهمیت برتر را در انتخاب عالی همان مدل شیک شومیز برای شما تاثیر گذارتر هست.

ولی مدلی که در عکسهای پایین هم دارید مشاهده می فرمایید بجر اینکه بهترین مدلها در جزیره هم هستند.

شومیز جدید و شیک

از نظر رنگ ، استایل و خاص بودنشان هم می تواند شما را به سمت خود در همین نگاه اول جذب کنند. راستی اگر از شما بپرسیم بهترین ستی که با یک شومیز مثل این مدلها پوشید چی هستند چه مدلی را انتخاب میکنید ؟ از کفش گرفته تا شلوار و روسری یا حتی اکسسوری که دوست دارید خوشحال خواهیم شد نظر شما بانوان عزیز را در سایت جزیره فیروزی بخوانیم .

شومیز شیک دخترانه توری

شومیز زنانه لاکچری

شومیز شیک زنانه و لاکچری

مدل شومیز اسپرت دخترانه

شومیز شیک تابستانی جدید 2021

شومیز زنانه و دخترانه

 

مطلب پیشنهادی

19 مدل شومیز جدید و شیک 2022 روی تنه همه مدلهای بیشتر توری و گلدوزی کارشده هست و در برخی از مدلهای هم روی بخش دکمه ها گلدوزی دیده میشود.

همانطور هم که میدانید این نوع طرح ها هرگز از چشم نمی افتن به قولی بیشتر مخاطب رو جذب خودش میکند. پیشنهاد میکنیم حتما برای دیدن شومیزها به این مطلب سر بزنید.

شومیز حریر اینستاگرامی

شومیز زنانه سبز

شومیز زنانه توری

شومیز گیپوردار

مدل شومیز حریر مشکی

شومیز آستین دار مشکی

مدل شومیز زنانه گلدار خردلی

شومیز زنانه خردلی

شومیز جدید زرد گلدار بلند

شومیز جدید گلدار در جزیره فیروزی

مدل شومیز ترکیه ای یشمی

مدل شومیز گل دار با قیمت ارزان

عکس مدل شومیز زنانه شیک و لاکچری

شومیز ترکیه ای مشکی

شومیز ترکیه ای مشکی و شیک با طرح زیبا

بلوز زنانه مجلسی شیک

بلوز شومیز حریر و شیک با قیمت ارزان

بلوز ترک مجلسی

بلوز ترک و شیک با قیمت مناسب در جزیره

شومیز دخترانه آستین بلند

شومیز دخترانه و شیک با تنخور عالی