مدل شومیز بلند

40 مدل شومیز ساده و جدید در اینستاگرام

شومیز مجلسی اینستاگرام

40 مدل شومیز اینستاگرمی جدید

در این بخش از سایت جزیره فیروزی جدیدترین و شیک ترین مدل هایی که خاصا در پیج اینستا گرام میذاریم رو برای شما خانم های خوش سلیقه قرار دادیم. امیدواریم بهترین کارهای ما یعنی انواع شومیز مجلسی که در سال جدید 2021 یعنی 1400 شمسی شارژ کردیم مورد پسند همه شما خانمها واقع بشه حتی سخت پسندها. مدلهیی که اخیرا در فروشگاه حضوری و اینترنتی شارژ کردیم با جنس های حریر ، کرپ ، آیروبین و جسیکا هستند که در این چند سله جزو پرفروشترین مدلهای ما هم بودند.

خاصیت خوبی که این مدل شومیز بلند زنانه ها دارند از طرفی بعد شستشو استایل خود را از دست نداده و زیبا تر از قبل روی فرم بدنی شما شکیل تر از قبل هستند. از طرفی هم بابت شستن با دست یا ماشین خیالتان راحت چون هیچ مشکلی با هیچ کدام نیستند. مخصوصا مدل حریر که برای همه فصول زیبا و عالی در همه دورهمی یا مجالس شما ظاهر میشود. برای ثبت سفارش تعداد یا تک هر کدام از این شومیزهای ترکیه ای که در پیج اینستا قرار دادیم کافیه از واتساپ یا دسته بندی مربوطه در سایت اقدام به خرید نمائید.

مطلب پیشنهادی

10 مدل جدید شومیز با طرح و رنگ های خیلی شیک و جنس لطیف مخصوص خانم های سخت پسند رو در این مطلب گرد آوری کردیم.

با دیدن هر مدل مطمئن باشید گلچینی از بهترین و محبوب ترین ها را مشاهده میکنید که برای هر نوع مراسمی جزو انتخاب های شما خواهد بود.

به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم حتما برای دیدن مدل هایی که در اینستا قرا دادیم با تخفیف ویژه در استوری ها حتما پیج جزیره فیروزی را فالو کنید و از تخفیفات ویژه 24 ساعته ما بهره ببرید. همیشه بین افرادی که در کامنت، دایرکت، استوری و لایو های برگزار شده شرکت میکنند نیز به قید قرعه از شومیز های شیک ترکیه ای هدیه خواهیم داد که در هایلایت ها نمونه این جوایز رو قرار دادیم.

از جمله بهترین مدلهایی که اخیرا هم در پست جدید گذاشتیم یکی از مدل های شیک و جدید 2021 که طرفداران خاص به خودش رو تا بخال در جزیره داشته که دیدن ویدئو تنخور آن خالی از لطف نیست. در نهایت خانم عزیز که به ما سر میزنید در بخش کامنت ها حتما نظر خودتان را با ما به اشتراک بذارید.

مطلب پیشنهادی

21 مدل شومیز پلاس سایز با طرح های ابرو بادی ، نیم تنه توری ، آستین توری ، ساتن لخت ، جلو بسته یقه مردانه ، دکمه دار جلو باز ، یقه گرد و استین سه ربع ، آستین کوتاه با یقه گرد و نهایتا مدلهی پانچ را در این مطلب خواهید دید