انواع مدل لباس مجلسی زنانه

راهنمای خرید کادو شب یلدا

راهنمای خرید کادو شب یلدا

خرید کادو شب یلدا : لغت یلدا به معنی زایش و زاییدن است و از گذشته دور بلندترین شب سال را نیز شب چله نامیده اند. در واقع واژه و لغت یلدا کمی جدیدتر است و بسیاری از افراد قدیمی هم این شب را یا بهتر بگوییم این شب جشن را با نام شب چله ‌می شناسند. این شب از زمان غروب آفتاب در سی امین روز از آذرماه شروع شده و هنگام طلوع آفتاب اولین روز از ماه دی، یعنی شروع فصل زمستان به پایان می‌رسد. در این جشن معمولا با میوه به خصوص هندوانه، شیرینی‌ها و غذاهای سنتی مانند آش از میهمانان پذیرایی می‌شود.
اما مانند هر مناسبت و جشن دیگری، شب یلدا هم بدون هدیه دادن لطفی نداشته و ندارد! بسیاری از افراد بخصوص تازه عروس و داماد ها، نوه‌ ها و یا فرزندانی که مستقل شده‌اند در شب این مراسم با خرید هدیه شب یلدا به منزل میزبان رفته و ابراز محبت می‌کنند.

خرید اینترنتی هدیه شب یلدا

به همین دلیل بسیاری هنگام انتخاب کادو شب یلدا برای خانم ها و یا کادو شب یلدا برای آقایان دچار مشکل می‌شوند. برای خرید کادو مناسب شب یلدا بهتر است به نمادهای متناسب برای این رویداد نیز توجه داشته باشید. برای مثال اگر کادو شب یلدا شما نیز تقریبا به این جشن بی‌ارتباط است سعی کنید هنگام تزیین جعبه یا بسته بندی آن از المان‌های یلدایی بهره ببرید. از این جمله می‌توان به کاردستی‌های نمدی طرح انار یا نوشته یلدا، کاغذهای رنگی قرمز و یا هر چیزی که به نوعی نشان دهنده نمادهای شب یلدا باشد، اشاره نمود.

برای خرید اینترنتی کادو شب یلدا بهتر است به جنسیت و سن فرد مقابل دقت کنید. شما علاوه بر اینکه به نمادهای شب یلدا توجه دارید باید هدیه‌ای متناسب را نیز خریداری کنید. برای مثال یک ساعت مچی اسپرت برای پدربزرگ شما مناسب نخواهد بود! از سوی دیگر خرید کادو شب یلدا برای مادر با هدیه‌ای که برای پدرتان می‌خرید متفاوت خواهد بود و نمی‌توان فرمول یکسانی را در زمینه خرید هدیه مناسب تمام اعضای خانواده ارائه کرد. در آخر باید بگویم حواسمان به کودکان باشد آن ها سرمایه های ما در زندگی هستند چه خوب است که در شب یلدا به فکر خرید کادو شیک شب یلدا برای کودکان هم باشیم. در ادامه لیست چند دسته بندی برای یک کادو جذاب شب یلدا کودک را به شما معرفی کرده ایم.

ما هم در جزیره فیروزی به شما پیشنهاد میکنیم بهترین هدایا برای یک خانم و دخترها پوش انواع مدل لباس شیک و مجلسی است پیشنهاد می کنم به عنوان اولویت برای دادن هدیه بسیار ماندنی با کلی از خاطرات خوب خرید اینترنتی شومیز زنانه ترک را از دنیای پوشاک جزیره فیروزی تجربه نمایید. چند مدل از مدل های شیک جزیره رو براتون در تصاویر پایین قرار دادیم. برای تهیه هر کدوم از مدل ها روی عکس کلیک بفرمایید.

شومیز مجلسی ترک سایز بزرگ جزیره

شومیز مجلسی دانتل ترک

شومیز زنانه ترک 2020