درباره جزیره فیروزی

 در بحبوحه شلوقی بازار بودیم زمانی که وبسایت اینترنتی جزیره فیروزی شکل نگرفته بود و برای رسیدگی به شعب جزیره باید وقت بیشتری قرار می دادیم چون در قبال عرضه و فروش لباس زنانه ترک برند معتبر ترکیه ای و انواع مدلهای دامن، تونیک ، مانتو و شومیز مجلسی مسئولیت بیشتری برای ما ایجاد می شد. یکی از اولویت های ما در مجموعه جزیره فیروزی عشق ما به کارمون هست و به همین دلیل هم مطالعات در دنیای اینترنت مخصوصا زمانی که کرونا شروع شد ما رو به سمت خودشون کشید.

بعد از کلی یادگیری و تحقیق درباره بسیاری از رقبا و کارهایی که در اینترنت با عناوین مختلف در زمینه کاری فروش انواع لباس زنانه وجود دارند دنیای اینترنت رو از دید جزیره فیروزی اینگونه تعریف کردیم : قرار دادن بستری ساده شده برای دسترسی هرجه راحت تر مشتریان قدیم و جدیدمون البته با مزایای مختلف است.

که شامل مواردی مثل : معرفی دقیق محصولات با عکس و فیلم و توضحات مربوطه و همچنین مقالات مفید مرتبط با کسب و کار و در اختیار قرار دادن لباسهایی با کیفیت زنانه برای مشتریان با بهترین قیمت و البته قرار دادن کوپن های تخفیف ویژه برای کسانی که همیشه با ما خواهند ماند و مشتریان دائمی ما هستند تا خرید محصوات را با داشتن کوپن های اختصاصی با بهترین قیمت از جانب ما  در سایت فروشگاه جزیره یا پیج اینستا و کانال لباس زنانه ترکیه ای جزیره فیروزی دریافت کند.

خرید شومیز مجلسی ترکیه ای مناسب همه خانم های شیک پوش و خاص پسند.

خرید مانتو اینترنتی زنانه در انواع مدل و طرح های خاص مناسب همه خانم های ایرانی شیکپوش.

خرید انواع مدل دامن مجلسی ترک با طرح های راسته ، حریر ، کلوش ، بلند و کوتاه .

خرید ست شومیز و دامن با قیمت استثنایی و تنوع بالا و مدلهای جدید ترک.

انواع مدل شومیز بلند زنانه با طرحهای متنوع ترکیه ای مناسب خانم های ایرانی خاص پسند.